Generated by Pure CSS Menu.com : Free CSS Drop Down Menu Generator
Вітаю Вас Гість | RSS

















               Середа
             20.09.2017
                 01:15
Головна » 2014 » Березень » 2 » ТУРНІР з футзалу пам’яті Сергія Чернуха, 01.03.2014
09:00
ТУРНІР з футзалу пам’яті Сергія Чернуха, 01.03.2014
ТУРНІР з футзалу пам’яті Сергія Чернуха, 
01.03.2014 року, субота
спортзал Лановецької ЗОШ №1 

Попередній груповий етап, 2 тайми по 10 хвилин

«А», 9:00-11:30
1 «Влад», Якимівці
2 «Горинь», Юськівці
3 «Збруч», Москалівка
4 ФК «Краснолука»

1.    Краснолука – Юськівці 3-4

2.    Якимівці – Москалівка 7-2

3.    Краснолука – Якимівці 1-4

4.    Юськівці – Москалівка 1-3

5.    Москалівка – Краснолука 3-2

6.    Якимівці – Юськівці 1-4


«В», 11:30-14:00
1 «Колос», Буглів
2 ФК «Кутиска»
3 «Старт», В.Куськівці
4 ФК «Верещаки»


1.    В.Куськівці – Верещаки 8-3

2.    Буглів – Кутиска 3-0

3.    В.Куськівці – Буглів 0-2

4.    Верещаки – Кутиска 2-7

5.    Кутиска – В.Куськівці 4-1

6.    Буглів – Верещаки 6-0

 

«С», 14:00-16:30
1 «Ентузіаст», Білозірка
2 ФК «Святець»
3 «Горинь», Нападівка
4 «Стандарт», Вишгородок

1.    Вишгородок – Білозірка 0-7

2.    Святець – Нападівка 1-0

3.    Вишгородок – Святець 1-4

4.    Білозірка – Нападівка 3-3

5.    Нападівка – Вишгородок 3-0

          6. Святець - Білозірка 0-4

«Д», 16:30-19:00
1 «Комагро», Ланівці
2 «Газовик», Ланівці
3 ФК «Козачки»
4 «Жирак», Грибова

1.    «Газовик» – Козачки 3-2

2.    «Комагро» - Грибова 6-0

3.    «Газовик» - «Комагро» 1-2

4.    Козачки - Грибова 2-2

5.    Грибова – «Газовик» 0-4

6.    «Комагро» - Козачки 4-0


02 березня, неділя, спортзал Лановецької ЗОШ №1, 10:00 

Півфінальний груповий етап, 2 тайми по 10 хвилин

«Е»
1 А1 "Влад", Якимівці
2 В2  ФК "Кутиска"
3 С1 "Ентузіаст", Білозірка
4 Д2  "Газовик", Ланівці

«F»
1 А2 "Горинь", Юськівці
2 В1  "Колос", Буглів
3 С2 ФК "Святець"
4 Д1  "Комагро", Ланівці

Півфінальний груповий етап, 10:00 – 14:30

 

1.    Е1-Е4 Якимівці - "Газовик"

2.    Е2-Е3 Кутиска - Білозірка

3.    F1-F4 Юськівці - "Комагро"

4.    F2-F4 Буглів - Святець

5.    Е1-Е2 Якимівці - Кутиска

6.    F1-F2 Юськівці - Буглів

7.    Е4-Е3 "Газовик" - Білозірка

8.    F4-F3 "Комагро" - Святець

9.    E3-E1 Білозірка - Якимівці

10.               F3-F1 Святець - Юськівці

11.               E2-E4 Кутиска - "Газовик"

12.               F2-F4 Буглів - "Комагро"


Фінальний етап змагань, неділя, 2 тайми по 10 хвилин, 14:30-16:00

Півфінали: Е1 - F2                            
                      F1 – Е2                          
За 3 місце: 
Фінал: 
Переглядів: 180 | Додав: zhirak | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Наступний матч
До матчу залишилось
 
Попередній матч
Вхід
:
Пароль:
Реклама
Сайти
Лановецької Федерації Футболу
ФК "КОЛОС" с.Вербовець
ФК "ПЕРЕДМІРКА" с.Передмірка www.fcperedmirka.at.ua
ФК "СТАНДАРТ" с.Вишгородок www.fcstandart.a5.ru
ФК "ГОРИНЬ" с.Нападівка www.napadivkafc.ucoz.ru
ФК "ГОРИНЬ" с.Юськівці
ФК "НИВА" с. Борщівка www.fkhollywood.ucoz.ru
ФК "ПРАВДА" с.Бодаки
vk.com/club_bodaku
КНОПКА
ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ ЖИРАК Р
Гості

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Лічильник