ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ ЖИРАК ГРИБОВА - сільські ради 2014
Generated by Pure CSS Menu.com : Free CSS Drop Down Menu Generator
Вітаю Вас Гість | RSS

















               Середа
             22.02.2017
                 07:28
Турнір з міні-футболу серед сільських рад Лановецького району 2014.
Перед початком змагань: вступний внесок 30 грн., документ, що засвідчуєособу та заявочний аркуш.  16 колективів сіл В.Куськівці, Верещаки, Білозірка, Передмірка, Борщівка, Краснолука, Молотків, Буглів, Ванжулів, Якимівці, Грибова, Бережанка, Печірна, Шили, Нападівка, Юськівці.

Попередній груповий етап, 5 квітня, субота, < тайми по 8 хвилин

«А», 10:00-12:00

1

2

3

4

В

Н

П

Р/м

очк

місц

1

Бережанка

/////

2-0

4-1

1-0

3

0

0

7-1

9

1

2

Верещаки

0-2

/////

0-3

4-3

1

0

2

4-8

3

3

3

Передмірка

1-4

3-0

/////

3-0

2

0

1

7-4

6

2

4

Нападівка

0-1

3-4

0-3

/////

0

0

3

3-8

0

4

 

«В», 12:00-14:00

1

2

3

4

В

Н

П

Р/м

очки

місце

1

Юськівці

/////

2-0

2-1

5-2

3

0

0

9-3

9

1

2

Печірна

0-2

/////

0-2

1-1

0

1

2

1-5

1

3

3

Буглів

1-2

2-0

/////

1-0

2

0

1

4-2

6

2

4

Грибова

2-5

1-1

0-1

/////

0

1

2

3-7

1

4

 

«С», 14:00-16:00

1

2

3

4

В

Н

П

Р/м

очки

місце

1

Ванжулів

/////

4-0

2-0

3-2

3

0

0

9-2

9

1

2

Молотків

0-4

/////

2-0

1-1

1

1

1

3-5

4

2

3

Білозірка

0-2

0-2

/////

2-1

1

0

2

2-5

3

3

4

Шили

2-3

1-1

1-2

/////

0

1

2

4-6

1

4

 

«Д», 16:00-18:00

1

2

3

4

В

Н

П

Р/м

очк

місце

1

В.Куськівці

/////

+:-

1-1

2-4

1

1

1

8-5

4

3

2

Борщівка

-:+

/////

-:+

-:+

0

0

3

0-15

0

4

3

Якимівці

1-1

+:-

/////

1-0

2

1

0

7-1

7

1

4

Краснолука

4-2

+:-

0-1

/////

2

0

1

9-3

6

2

 

6 квітня 2014 року, неділя,

Півфінальний груповий етап, 2 тайми по 8 хвилин

«Е», 10:00-12:00

1

2

3

4

В

Н

П

Р/м

очк

місце

1

А1 Бережанка

/////

6-0

0-0

2-5

1

1

1

8-5

4

3

2

В2 Буглів

0-6

/////

0-0

5-5

0

1

2

5-11

2

4

3

С1 Ванжулів

0-0

0-0

/////

1-0

1

2

0

1-0

5

1

4

Д2 Краснолука

5-2

5-5

0-1

/////

1

1

1

10-8

4

2

 

«F», 12:00-14:00

1

2

3

4

В

Н

П

Р/м

очк

місце

1

А2 Передмірка

////

2-4

4-0

2-2

1

1

1

8-6

4

2

2

В1 Юськівці

4-2

/////

2-0

1-2

2

0

1

7-4

6

1

3

С2 Молотків

0-4

0-2

/////

2-1

1

0

2

2-7

3

4

4

Д1 Якимівці

2-2

2-1

1-2

/////

1

1

1

5-5

4

3

 

Фінальний етап змагань, 14:00-15:30

 

Півфінали: Е1 - F2  Ванжулів - Передмірка 0-5 (0-4)

                      F1 – Е2 Юськівці - Краснолука 2-1 (0-0)  

За 3 місце: Ванжулів - Краснолука 3-2 (1-0)

Фінал: Передмірка - Юськівці 0-1 (0-0)

Кращий гравець Олег Войцещук, Ванжулів,

Найрезультативніший гравець Назарій Шляпський, Передмірка

КАЛЕНДАР ІГОР, 05.04.2014, субота

 

Група «А»: 10:00 – 12:00

 

  1. Бережанка – Нападівка 1-0
  2. Верещаки – Передмірка 0-3
  3. Бережанка – Верещаки 2-0
  4. Нападівка – Передмірка 0-3
  5. Передмірка – Бережанка 1-4
  6. Верещаки – Нападівка 4-3

 

Група «В»: 12:00 – 14:00

 

  1. Юськівці – Грибова 5-2
  2. Печірна – Буглів 0-2
  3. Юськівці – Печірна 2-0
  4. Грибова – Буглів 0-1
  5. Буглів – Юськівці 1-2
  6. Печірна – Грибова 1-1

 

Група «С»: 14:00 – 16:00

 

  1. Ванжулів – Шили 3-2
  2. Молотків – Білозірка 2-0
  3. Ванжулів – Молотків 4-0
  4. Шили – Білозірка 1-2
  5. Білозірка – Ванжулів 0-2
  6. Молотків - Шили 1-1

 

Група «Д»: 16:00 – 18:00

 

  1. В.Куськівці – Краснолука 2-4
  2. Борщівка – Якимівці -:+ (неявка)
  3. В.Куськівці – Борщівка +:-
  4. Краснолука – Якимівці 0-1
  5. Якимівці – В.Куськівці 1-1
  6. Борщівка - Краснолука -:+

 

 

 

КАЛЕНДАР ІГОР, 06.04.14, неділя

 

Півфінальний груповий етап, 10:00 – 14:00

 

  1. Е1-Е4 Бережанка - Краснолука 2-5
  2. Е2-Е3 Буглів - Ванжулів 0-0
  3. F1-F4 Передмірка - Якимівці 2-2
  4. F2-F4 Юськівці - Молотків 2-0
  5. Е1-Е2 Бережанка - Буглів 6-0
  6. F1-F2 Передмірка - Юськівці 2-4
  7. Е4-Е3 Краснолука - Ванжулів 0-1
  8. F4-F3 Якимівці - Молотків 1-2
  9. E3-E1 Ванжулів - Бережанка 0-0
  10. F3-F1 Молотків - Передмірка 0-4
  11. E2-E4 Буглів - Краснолука 5-5
  12. F2-F4 Юськівці - Якимівці 1-2 
Наступний матч
До матчу залишилось
 
Попередній матч
Вхід
:
Пароль:
Реклама
Сайти
Лановецької Федерації Футболу
ФК "КОЛОС" с.Вербовець
ФК "ПЕРЕДМІРКА" с.Передмірка www.fcperedmirka.at.ua
ФК "СТАНДАРТ" с.Вишгородок www.fcstandart.a5.ru
ФК "ГОРИНЬ" с.Нападівка www.napadivkafc.ucoz.ru
ФК "ГОРИНЬ" с.Юськівці
ФК "НИВА" с. Борщівка www.fkhollywood.ucoz.ru
ФК "ПРАВДА" с.Бодаки
vk.com/club_bodaku
КНОПКА
ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ ЖИРАК Р
Гості

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Лічильник