Generated by Pure CSS Menu.com : Free CSS Drop Down Menu Generator
Вітаю Вас Гість | RSS

















               Четвер
             23.11.2017
                 06:46

ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ

                             І тур, 19 травня

  ПЕРША ГРУПА                                 ДРУГА ГРУПА

Білозірка - Лопушно 3-1                           Вербовець - Вікнини 1-1

Цукровик - Молотків 3-1                          Бодаки - Передмірка 3-3

Печірна - Краснолука 2-1                        Грибова - Москалівка 2-2

Обрій - Оришківці 7-0                              В.Куськівці - Юськівці 1-0

Нападівка - Вишгородок 5-2                  Буглів - Борщівка 2-0

1.Обрій 3                                                    1.Буглів 3

2.Нападівка 3                                            2.В.Куськівці 3

3.Білозірка 3                                              3.Передмірка 1

4.Цукровик 3                                              4.Москалівка 1

5.Печірна 3                                                5.Вікнини 1

6.Краснолука 0                                          6.Вербовець 1

7. Молотків 0                                              7. Грибова 1

8. Лопушно 0                                               8. Бодаки 1

9. Вишгородок 0                                         9. Юськівці 0

10.Оришківці 0                                           10.Борщівка 0

                                   ІІ тур, 26 травня

Білозірка - Цукровик 4-2                        Вербовець - Бодаки 0-0

Молотків - Краснолука 5-1                      Передмірка - Грибова 7-0

Печірна - Обрій 4-2                               Москалівка - В.Куськівці 1-2

Оришківці - Вишгородок 0-6                   Юськівці - Буглів 1-5

Лопушно - Нападівка 1-2                       Борщівка - Вікнини 1-3

1.Нападівка 6                                                               1. Буглів 6

2.Білозірка 6                                                                 2. В.Куськівці 6

3. Печірна 6                                                                  3. Передмірка 4

4. Обрій 3                                                                       4. Вікнини 4

5. Вишгородок 3                                                            5. Бодаки 2

6. Молотків 3                                                                 6. Вербовець 2

7. Цукровик 3                                                                 7. Москалівка 1

8. Лопушно 0                                                                  8. Грибова 1

9. Краснолука 0                                                             9. Борщівка 0

10.Оришківці 0                                                              10. Юськівці 0 

                                         ІІІ: тур, 9 червня

Краснолука - Білозірка 0-6                        Грибова - Вербовець 2-0

Обрій - Молотків 1-0                                  В.Куськівці - Передмірка 3-2

Вишгородок - Печірна 2-0                          Москалівка - Буглів 0-0 

Нападівка - Оришківці 6-2                         Борщівка - Юськівці 1-3 

Цукровик - Лопушно 3-0                            Вікнини - Бодаки 2-1

1.Білозірка 9                             1.В.Куськівці 9
2.Нападівка 9                            2.Буглів 7
3.Обрій 6                                  3.Вікнини 7
4.Вишгородок 6                         4.Передмірка 4
5.Цукровик 6                             5.Грибова 4
6.Печірна 6                               6.Юськівці 3
7.Молотків 3                              7.Бодаки 2
8.Лопушно 0                              8.Москалівка 2
9.Краснолука 0                          9.Вербовець 2
10.Оришківці 0                          10.Борщівка 0
                        ІУ тур, 23 червня

Білозірка - Обрій 2-0                                     Вербовець - В.Куськівці 0-1

Краснолука - Цукровик 0-4                            Бодаки - Грибова 0-4            

Вишгородок- Молотків 4-0                               Передмірка - Буглів 3-2

Печірна - Нападівка 0-2                                  Москалівка - Борщівка 4-2 

Лопушно - Оришківці 5-1                                Юськівці - Вікнини 1-0

1.Білозірка 12                             1.В.Куськівці 12
2.Нападівка 12                            2.передмірка 7
3.Вишгородок 9                           3.Буглів 7
4.Цукровик 9                              4.Вікнини 7
5.Обрій 6                                   5.Грибова 7
6.Печірна 6                                6.Юськівці 6
7.Лопушно 3                               7.Москалівка 5
8.Молотків 3                               8.вербовець 2
9.Краснолука 0                           9.Бодаки 2
10.Оришківці 0                           10.Борщівка 0

5 тур 7 липня 2013

ПЕРША ГРУПА                                       ДРУГА ГРУПА

Вишгородок - Білозірка 1-6          Буглів - Вербовець 3-0

Обрій - Цукровик 2-1                   В.Куськівці - Бодаки 1-0

Молотків - Нападівка 0-2             Борщівка - Передмірка 0-3

Оришківці - Печірна 2-7               Юськівці-Москалівка 1-1(на 75 хв.матч припинився)

Лопушно - Краснолука 4-1           Грибова – Вікнини 3-1

1.Білозірка 15                             1.В.Куськівці  15
2.Нападівка 15                            2.Передмірка 10
3.Вишгородок 9                           3.Буглів         10
4.Цукровик 9                              4.Грибова      10
5.Обрій 9                                    5.Вікнини         7
6.Печірна 9                                 6.Юськівці       7
7.Лопушно 6                               7.Москалівка    6
8.Молотків 3                               8.вербовець     2
9.Краснолука 0                           9.Бодаки         2

10.Оришківці 0                           10.Борщівка    0

 VІ тур, 21 липня

Нападівка - Білозірка                             Вербовець - Борщівка

Вишгородок - Цукровик                        Бодаки - Буглів

Краснолука - Обрій                                Грибова - В.Куськівці

Молотків - Оришківці                            Передмірка - Юськівці

Печірна - Лопушно                                Вікнини – Москалівка

 

                      КУБОК РАЙОНУ, 1/2 фіналу, 28 липня -- повторні поєдинки

 

                                    VІІ тур, 4 серпня

Оришківці - Білозірка                                  Юськівці - Вербовець 

Нападівка - Цукровик                                  Борщівка - Бодаки

Вишгородок - Краснолука                           Буглів - Грибова

Печірна - Молотків                                      Москалівка - Передмірка 

Лопушно - Обрій                                         В.Куськівці - Вікнини

 

                                    VІІІ тур, 11 серпня

Білозірка - Печірна                                Вербовець - Москалівка

Цукровик - Оришківці                           Бодаки - Юськівці            

Краснолука - Нападівка                        Грибова - Борщівка

Обрій - Вишгородок                              В.Куськівці - Буглів 

Лопушно - Молотків                              Вікнини - Передмірка

 

                                        ІХ тур, 18 серпня

Молотків – Білозірка                            Передмірка - Вербовець

Печірна – Цукровик                             Москалівка - Бодаки

Оришківці – Краснолука                       Юськівці - Грибова

Нападівка – Обрій                                Борщівка – В.Куськівці

Вишгородок – Лопушно                                        Буглів - Вікнини



ХІ тур, 8 вересня

Лопушно -- Білозірка,12:00                          Бодаки -- Вербовець,13:00

Молотків -- Цукровик,12:00                          Грибова -- Передмірка,15:00

Краснолука -- Печірна,15:00                        В.Куськівці – Москалівка,11:00

Обрій – вільний від гри                                 Буглів -- Юськівці,15:00

Вишгородок -- Нападівка,12:00                    Вікнини – Борщівка,15:00

                                                            ХІІ тур, 15 вересня

Білозірка -- Краснолука                          Вербовець – Грибова

Молотків -- Обрій                                    Передмірка -- В.Куськівці  

Печірна -- Вишгородок                            Буглів -- Москалівка

Нападівка – вільна від гри                      Юськівці -- Борщівка  

Лопушно -- Цукровик                              Бодаки -- Вікнини

 

                                   ХІІІ тур, 22 вересня

Обрій -- Білозірка                                  В.Куськівці -- Вербовець  

Цукровик -- Краснолука                        Грибова -- Бодаки             

Молотків -- Вишгородок                        Буглів -- Передмірка  

Нападівка -- Печірна                             Борщівка -- Москалівка  

Лопушно -- вільний від гри                    Вікнини -- Юськівці  

 

                                      ХІV тур, 29 вересня

Білозірка -- Вишгородок                          Вербовець -- Буглів

Цукровик -- Обрій                                    Бодаки -- В.Куськівці  

Нападівка -- Молотків                             Передмірка -- Борщівка  

Печірна – вільна від гри                          Москалівка -- Юськівці  

Краснолука -- Лопушно                           Вікнини -- Грибова

 

                                      ХV тур, 6 жовтня

Білозірка -- Нападівка                            Борщівка -- Вербовець  

Цукровик -- Вишгородок                        Буглів -- Бодаки  

Обрій -- Краснолука                                В.Куськівці -- Грибова  

Молотків – вільний від гри                    Юськівці -- Передмірка  

Лопушно -- Печірна                                 Москалівка -- Вікнини  

 

                                      ХVІ тур, 13 жовтня тур

Білозірка -- вільна від гри                              Вербовець -- Юськівці   

Цукровик -- Нападівка                                   Бодаки -- Борщівка  

Краснолука -- Вишгородок                            Грибова -- Буглів  

Молотків -- Печірна                                       Передмірка -- Москалівка  

Обрій -- Лопушно                                           Вікнини -- В.Куськівці

 

                                    ХVІІ тур, 20 жовтня

Печірна -- Білозірка                                 Москалівка -- Вербовець  

Цукровик -- вільний від гри                      Юськівці -- Бодаки            

Нападівка -- Краснолука                         Борщівка -- Грибова  

Вишгородок -- Обрій                               Буглів --  В.Куськівці

Молотків -- Лопушно                              Передмірка -- Вікнини

 

                                        ХVІІІ тур, 27 жовтня

Білозірка -- Молотків                             Вербовець -- Передмірка  

Цукровик --  Печірна                             Бодаки -- Москалівка

Краснолука -- вільна від гри                 Грибова -- Юськівці

Обрій -- Нападівка                                 В.Куськівці -- Борщівка

Лопушно -- Вишгородок                       Вікнини -- Буглів


Наступний матч
До матчу залишилось
 
Попередній матч
Вхід
:
Пароль:
Реклама
Сайти
Лановецької Федерації Футболу
ФК "КОЛОС" с.Вербовець
ФК "ПЕРЕДМІРКА" с.Передмірка www.fcperedmirka.at.ua
ФК "СТАНДАРТ" с.Вишгородок www.fcstandart.a5.ru
ФК "ГОРИНЬ" с.Нападівка www.napadivkafc.ucoz.ru
ФК "ГОРИНЬ" с.Юськівці
ФК "НИВА" с. Борщівка www.fkhollywood.ucoz.ru
ФК "ПРАВДА" с.Бодаки
vk.com/club_bodaku
КНОПКА
ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ ЖИРАК Р
Гості

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Лічильник