Generated by Pure CSS Menu.com : Free CSS Drop Down Menu Generator
Вітаю Вас Гість | RSS

















               П`ятниця
             10.04.2020
                 14:20
Чемпіонат Лановецького району 2009 року
              Перша група

                         1 КОЛО

1ТУР 31 травня

«Влад»(с.Якимівці) 2–4 «Обрій» (м.Ланівці) 

ФК «Снігурівка» 2-2 «Реан» (с.Шили) 

«Ентузіаст» (с.Білозірка) 5–0 «Колос» (с.Буглів) 

ФК «Краснолука» 0-2 «Зоря» (с.Нападівка) 

«Горинь» (с.Юськівці) 0–3 «Автодор» (м.Ланівці) 

2ТУР 14 червня 

Шили 3–3 «Автодор» 

Буглів 5–6 Якимівці 

Краснолука 0–2 Снігурівка 

Нападівка 2–1 Білозірка 

Юськівці 1–2 «Обрій» 

3ТУР 21 червня 

«Обрій» 0-4 «Автодор» 

Якимівці 0–5 Шили 

Снігурівка 2–1 Буглів 

Білозірка 3–1 Краснолука

Нападівка 1–1 Юськівці 

4ТУР 5 липня 

«Автодор» 5-1 Буглів, 16:00 

«Обрій» 1-2 Шили, 14:00

Краснолука 3–1 Якимівці 

Нападівка 2–6 Снігурівка 

Юськівці 2–1 Білозірка 

5ТУР 19 липня

«Автодор» 9-0 Краснолука, 14:00 

«Обрій» 0-1 Буглів, 16:00 

Якимівці 2–2 Нападівка 

Снігурівка 2–2 Білозірка

Шили 3-2 Юськівці 

6ТУР 9 серпня

Білозірка 2-1 Якимівці

Буглів 1-3 Шили

Юськівці 2-2 Снігурівка

Обрій 3-2 Краснолука

Автодор 6-1 Нападівка
 

7ТУР 16 серпня

Буглів 3-0 Юськівці
 
8тур 23.08.09
 
Якимівці 1-4 Автодор
 
Снігурівка 1-0 Обрій
 
Білозірка 3-4 Шили
 
Нападівка 2-4 Буглів
 
Краснолука 3-2 Юськівці
 
9тур 30 серпня
 
Шили 2-0 Нападівка
 
Білозірка 2-3 Обрій
 
Буглів 2-0 Краснолука
 
Юськівці 3-1 Якимівці
 
Снігурівка - Автодор - матч перенесений

11 ТУР

Якимівці 0-5 Буглів

Обрій 2-0 Юськівці

Автодор 5-0 Шили

Білозірка 5-2 Нападівка

Снігурівка 1-0 Краснолука
 
13 тур 
Юськівці 2-2 Шили
 14 ТУР

Буглів 0-4 Снігурівка
Юськівці 0-6 Нападівка -
Краснолука 2-1 Білозірка
Автодор 1-1 Обрій
Шили +-- Якимівці

15 тур

Снігурівка 4-1 Юськівці

Нападівка 1-5 Автодор

Краснолука 0-1 Обрій

Якимівці 0-7 Білозірка

Шили 0-0 Буглів 

Пропущений тур:

Снігурівка 0-2 Автодор

 17 Тур
Краснолука 5-6 шили

Білозірка 2-3 Автодор

Нападівка 0-1 Обрій

Снігурівка +- Якимівці

Юськівці 5-2 Буглів


                Друга група 

                      1 КОЛО

1ТУР 31 травня 

ФК «Передмірка» 1-2 «Дніпро» (с.Печірна) 

«Нива» (с.Ванжулів) 4–0 «Надія» (с.Молтків) 

«Збруч»(с.Москалівка) 1–2 «Стандарт» (с.Вишгородок)

«Вікторія»(с.Влащенці) 1–2 «Колос» (с.Вербовець) 

«Жирак»(с.Грибова) 0–1 «Старт» (с.Вел.Куськівці) 

2ТУР 14 червня 

Печірна 3–1 Ванжулів

Москалівка 1–6 Передмірка 

Молотків 1–2 Влащенці 

Вишгородок 4–0 Грибова 

Вел.Куськівці 5–3 Вербовець

3ТУР 21 червня 

Печірна 2–3 Москалівка 

Влащенці 3–5 Ванжулів 

Грибова 0–2 Передмірка

Вел.Куськівці 7–1 Молотків 

Вербовець 2–2 Вишгородок 

4ТУР 5 липня 

Влащенці 1–3 Печірна

Москалівка 1–1 Грибова 

Ванжулів 2–2 Вел.Куськівці 

Передмірка 4–1 Вербовець  

Молотків 0–4 Вишгородок

5ТУР 19 липня 

Грибова 2–4 Печірна 

Вел.Куськівці +–(5-0) Влащенці 

Вербовець 6–3 Москалівка

Вишгородок 1–1 Ванжулів 

Молотків 2-0 Передмірка
  
6 ТУР 9 серпня 
  
Печірна 0-4 Вел.Куськівці

Влащенці 3-1 Вишгородок

Ванжулів 0-0 Передмірка

Вербовець 0-2 Грибова

Москалівка 2-2 Молотків

  
7 ТУР 16 серпня  
 
Грибова 0-0 Молотків

Вишгородок 3-1 Вел.Куськівці
 
8 ТУР 23 серпня 
 
Грибова 0-1 Ванжулів
 
Вишгородок 1-2 Печірна 
 
Молотків 2-2 Вербовець
 
Вел.Куськівці 2-1 Передмірка
 
Мокалівка 2-4 Влащенці
 
9 ТУР 30 серпня 
 
Влащенці 2-0 Грибова

Вербовець 0-2 Ванжулів
 
Передмірка 2-1 Вишгородок
 
Вел.Куськівці 5-0 Москалівка
 
Печірна 4-2 Молотків


2 КОЛО

10 ТУР 6.09.2009

Передмірка 0-1 Печірна

Молотків 2-2 Ванжулів

Вишгородок +-(5-0) -1 Москалівка

Вербовець 3-2 Влащенці

В.Куськівці 2-0 Грибова


11 ТУР 13 вересня

Передмірка 7-1 Москалівка

Влащенці 3-1 Молотків

Ванжулів 0-0 Печірна

Вербовець 1-6 В.Куськівці

Грибова 0-4 Вишгородок


12 ТУР 20 вересня 2009

Москалівка - Печірна

Ванжулів 4-0 Влащенці

Передмірка 3-0 Грибова

Молотків 2-2 В.Куськівці

Вишгородок 5-4 Вербовець

13 ТУР 27 вересня 2009

Печірна 2-0 Влащенці

Грибова +-(5-0) Москалівка -1

В.Куськівці 2-3 Ванжулів

Вербовець 2-1 Передмірка

Вишгородок 4-0 Молотків

14 ТУР 4 жовтня 2009

Печірна 5-0 Грибова

Влащенці 2-5 В.Куськівці

Москалівка 1-1 Вербовець

Ванжулів 3-4 Вишгородок

Передмірка 2-1 Молотків

15 ТУР 11 жовтня

В.Куськівці 4-2 Печірна

Грибова 1-1 Вербовець

Вишгородок 6-0 Влащенці

Молотків 1-0 Москалівка

Передмірка 0-0 Ванжулів

16 ТУР 18 жовтня 2009

Вербовець 3-6 Печірна

В.Куськівці 2-3 Вишгородок

Молотків 2-0 Грибова

Влащенці 1-5 Передмірка

Москалівка 0-3 Ванжулів

17 ТУР 25 жовтня

Печірна 1-3 Вишгородок

Вербовець 1-4 Молотків

Передмірка 1-0 В.Куськівці

Ванжулів 4-2 Грибова

Влащенці 7-0 Москалівка

18 ТУР 1 листопада

Молотків 1-4 В.Куськівці

Передмірка 1-1 Вишгородок

Ванжулів +-(5:0)-1 Вербовець

Москалівка 0-5 Печірна

Грибова +-(5:0) -1 Влащенці



Наступний матч
До матчу залишилось
 
Попередній матч
Вхід
:
Пароль:
Реклама
Сайти
Лановецької Федерації Футболу
ФК "КОЛОС" с.Вербовець
ФК "ПЕРЕДМІРКА" с.Передмірка www.fcperedmirka.at.ua
ФК "СТАНДАРТ" с.Вишгородок www.fcstandart.a5.ru
ФК "ГОРИНЬ" с.Нападівка www.napadivkafc.ucoz.ru
ФК "ГОРИНЬ" с.Юськівці
ФК "НИВА" с. Борщівка www.fkhollywood.ucoz.ru
ФК "ПРАВДА" с.Бодаки
vk.com/club_bodaku
КНОПКА
ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ ЖИРАК Р
Гості

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Лічильник