ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ ЖИРАК ГРИБОВА - Календар 2012
Generated by Pure CSS Menu.com : Free CSS Drop Down Menu Generator
Вітаю Вас Гість | RSS

















               Середа
             22.02.2017
                 07:29
КАЛЕНДАР ІГОР 2012 РОКУ  (Друга група)

1 тур, 29 квітня

  Північна зона                                                                          

ФК «Вікнини», Збаразький район 1-2 «Старт», В.Куськівці

ФК Передмірка» 1-2 «Правда», Бодаки, Збаразький район

«Нива», Борщівка 1-1 «Жирак», Грибова

Південна зона

«Збруч», Москалівка 0-2 «Горинь», Юськівці

«Зернопродукт», Ванжулів 2-3 ФК «Лопушно»

«Дніпро», Печірна 4-0 «Іскра», Молотків

2 тур, 06 травня

Північна зона 

В.Куськівці 3-3 Бодаки

Передмірка 2-1 Борщівка

Грибова 5-1 Вікнини   

Південна зона

Юськівці 3-0 Лопушно

Ванжулів 3-4 Печірна

Молотків 6-0 Москалівка                                                                       

3 тур, 20 травня

 Північна зона                                                                                

Борщівка 1-1 В.Куськівці

Бодаки 8-1 Вікнини

Грибова 1-2 Передмірка

Південна зона

Печірна 8-2 Юськівці

Лопушно 11-0 Москалівка

Молотків 4-3 Ванжулів

4 тур, 27 травня

Північна зона    

Вікнини 2-5 Передмірка      

В.Куськівці 2-2 Грибова   

Бодаки 3-1 Борщівка   

Південна зона

Москалівка 2-6 Ванжулів

Юськівці 0-3 Молотків

Лопушно 0-3 Печірна

 5 тур, 17 червня

 Північна зона    

Передмірка 1-3 В.Куськівці

Грибова 3-2 Бодаки

Борщівка 1-2 Вікнини

Південна зона

Ванжулів 3-1 Юськівці

Молотків 2-3 Лопушно

Печірна 9-3 Москалівка

6 тур, 01 липня (ІІ коло)

Північна зона    

В.Куськівці -- Вікнини 3:3

Бодаки -- Передмірка 3:0

Грибова -- Борщівка 2:0

Південна зона

Юськівці -- Москалівка 3:0

Лопушно -- Ванжулів +:-

Молотків -- Печірна 0:2

7 тур, 15 липня 

Північна зона                                                                                 

Бодаки -- В.Куськівці 3:1

Борщівка -- Передмірка 3:1

Вікнини -- Грибова 0:5

Південна зона

Лопушно -- Юськівці +:-  невиїзд

Печірна -- Ванжулів +:- невиїзд

Москалівка -- Молотків 1:3

8 тур, 22 липня

Північна зона                                                                                

В.Куськівці -- Борщівка 0:0

Вікнини -- Бодаки 1:5

Передмірка -- Грибова 3:4

Південна зона

Юськівці -- Печірна 4:3

Москалівка -- Лопушно -:+

Ванжулів -- Молотків -:+

9 тур, 29 липня

Північна зона    

Передмірка 2-3 Вікнини 

Грибова 2-2 В.Куськівці  

Борщівка 2-1 Бодаки

Південна зона

Ванжулів -+ Москалівка

Молотків +- Юськівці

Печірна 4-0 Лопушно 

10 тур, 5 серпня

Північна зона    

В.Куськівці 3-1 Передмірка 

Бодаки 3-0 Грибова

Вікнини 1-1 Борщівка 

Південна зона

Юськівці +- Ванжулів

Лопушно 2-2 Молотків

Москалівка 0-4 Печірна 

Друга група,  фінальний етап «шістьох».

І тур, 19 серпня (перше коло)

В.Куськівці -- Молотків

Бодаки -- Лопушно

Грибова 1-1 Печірна

ІІ тур, 26 серпня

Печірна -- В.Куськівці

Молотків -- Бодаки

Лопушно 2-1 Грибова

ІІІ тур, 02 вересня

В.Куськівці -- Лопушно

Печірна -- Бодаки

Грибова +- Молотків

ІУ тур, 09 вересня (друге коло)

Молотків -- В.Куськівці

Лопушно -- Бодаки

Печірна 1-1 Грибова

У тур, 16 вересня

В.Куськівці -- Печірна

Бодаки -- Молотків

Грибова 0-4 Лопушно

УІ тур, 23 вересня

Лопушно -- В.Куськівці

Бодаки -- Печірна

Молотків -+ Грибова


19 та 26 серпня

За 7 -- 8 місце: Борщівка -- Юськівці

За 9 -- 10 місце: Москалівка -- Передмірка

За 11 -- 12 місце Вікнини -- Ванжулів  +:-


Початок матчів: 12:00 (13:00) год., крім «Жирак», Грибова: домашні поєдинки о 14:00 год. (в залежності від погодніх умов -- на стадіоні села Юськовець)

 виїздні -- о 15:00.               



Перша группа
І тур, 29 квітня
 «Колос», Буглів -- «Цукровик», Ланівці 1:2
ФК «Снігурівка» -- «Заготзбут», Оришківці 4:0
«Ентузіаст», Білозірка -- «Колос», Вербовець 8:1
ФК «Краснолука» -- «Стандарт», Вишгородок 4:2
«Горинь», Нападівка -- «Обрій», Ланівці 1:1
ІІ тур, 06 травня
Буглів -- Снігурівка 0:1
Оришківці -- Білозірка 1:4
Вербовець -- Краснолука 1:4
«Обрій» -- Вишгородок 4:1
«Цукровик» -- Нападівка 1:0
ІІІ тур, 20 травня 
Білозірка -- Буглів 0:1
Краснолука -- Оришківці 2:2
 Вербовець -- «Обрій» 0:1
Нападівка -- Вишгородок 0:1
Снігурівка -- «Цукровик» 4:1
ІУ тур, 27 травня 
Буглів -- Краснолука 2:2
Снігурівка – Білозірка 1:1
«Обрій» -- Оришківці 3:3
Вербовець – Нападівка 3:2
 «Цукровик» -- Вишгородок 8:0
У тур, 10 червня 
«Обрій» -- Буглів 1:0
Краснолука -- Снігурівка 1:3
Нападівка -- Оришківці 3:1
Вишгородок -- Вербовець 5:2
«Цукровик» -- Білозірка 4:1
УІ тур, 01 липня
Буглів – Нападівка 0:5
«Обрій» -- Снігурівка 0:1
Білозірка – Краснолука 2:1
Оришківці – Вишгородок 6:1
«Цукровик» -- Вербовець 8:0
УІІ тур, 15 липня

 Вишгородок -- Буглів 0:1

Нападівка -- Снігурівка 0:3

«Обрій» -- Білозірка 2:4

Вербовець -- Оришківці 2:7

Цукровик» -- Краснолука 6:0

УІІІ тур,22 липня

Оришківці -- Буглів 1:2

Вербовець -- Снігурівка 1:5

Вишгородок -- Білозірка 1:2

Нападівка -- Краснолука 0:3

«Обрій» -- «Цукровик» 0:3

ІХ тур, 05 серпня

Буглів -- Вербовець 9:0

Вишгородок -- Снігурівка 0:1

Білозірка -- Нападівка 2:0

Краснолука -- «Обрій» 2:2

Оришківці -- «Цукровик» 0:2 

Наступний матч
До матчу залишилось
 
Попередній матч
Вхід
:
Пароль:
Реклама
Сайти
Лановецької Федерації Футболу
ФК "КОЛОС" с.Вербовець
ФК "ПЕРЕДМІРКА" с.Передмірка www.fcperedmirka.at.ua
ФК "СТАНДАРТ" с.Вишгородок www.fcstandart.a5.ru
ФК "ГОРИНЬ" с.Нападівка www.napadivkafc.ucoz.ru
ФК "ГОРИНЬ" с.Юськівці
ФК "НИВА" с. Борщівка www.fkhollywood.ucoz.ru
ФК "ПРАВДА" с.Бодаки
vk.com/club_bodaku
КНОПКА
ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ ЖИРАК Р
Гості

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Лічильник