Generated by Pure CSS Menu.com : Free CSS Drop Down Menu Generator
Вітаю Вас Гість | RSS

















               Вівторок
             22.05.2018
                 10:50
Головна » 2013 » Лютий » 12 » ТУРНІР з ФУТЗАЛУ ПАМ'ЯТІ С.ЧЕРНУХА: 16, 17, 23.03.2013
19:33
ТУРНІР з ФУТЗАЛУ ПАМ'ЯТІ С.ЧЕРНУХА: 16, 17, 23.03.2013

ТУРНІР з ФУТЗАЛУ ПАМ'ЯТІ С.ЧЕРНУХА: 16, 17, 23.03.2013

ГРУПА "А"

1. «Нива», Борщівка

2. «Фенікс», Бережанка

3. ФК «Вишгородок»

4. «Ентузіаст-2»,Білозірка

5. «Колос», Буглів

ГРУПА "В"

1. «Цукровик», Ланівці

2. «Збруч», Москалівка

3. «Обрій», Ланівці

4. «Стандарт»,Вишгородок

5. «Жирак», Грибова

6. «Ентузіаст», Білозірка

група "С"

1. ФК «Вікнини»
2. «Універ», Тернопіль
3. ФК «Краснолука»
4. «Каменяр», Шили
5. «Іскра», Молотків

 група "Д"

1. «Ураган», Кутиска
2. ФК «Лопушно»
3. «Горинь», Нападівка
4. «Влад», Якимівці
5. «Юність», Ланівці
6. «Старт», В.Куськівці

КАЛЕНДАР ІГОР ПОПЕРЕДНЬОГО ГРУПОВОГО ЕТАПУ


16 лютого 2013 року, субота, група «А»: 09:00 – 13:00

1. Бережанка – Буглів

2. Вишгородок – Білозірка

3. Борщівка – Бережанка

4. Буглів – Вишгородок

5. Вишгородок – Борщівка

6. Білозірка – Буглів

7. Борщівка – Білозірка

8. Бережанка – Вишгородок

9. Буглів – Борщівка

10. Білозірка – Бережанка

 16 лютого 2013 року, субота, група «В»: 13:00 – 19:00

1. «Цукровик» - Білозірка

2. Москалівка – Грибова

3. «Обрій» - Вишгородок

4. «Цукровик» - Москалівка

5. Грибова - «Обрій»

6. Білозірка - Вишгородок

7. «Обрій» - «Цукровик»

8. Білозірка - Москалівка

9. Вишгородок - Грибова

10. Білозірка - Грибова

11. «Цукровик» - Вишгородок

12. Москалівка – «Обрій»

13. Грибова - «Цукровик»

14. Вишгородок - Москалівка

15. «Обрій» - Білозірка

17 лютого 2013 року, неділя, група «С»: 09:00 – 13:00

1. Тернопіль – Молотків

2. Краснолука – Шили

3. Вікнини – Москалівка

4. Молотків – Краснолука

5. Краснолука – Вікнини

6. Шили – Молотків

7. Вікнини – Шили

8. Тернопіль – Краснолука

9. Молотків – Вікнини

10. Шили – Тернопіль

17 лютого 2013 року, неділя, група «Д»: 13:00 – 19:00

1. Кутиска – В.Куськівці

2. Лопушно – Ланівці

3. Нападівка – Якимівці

4. Кутиска – Лопушно

5. Ланівці – Нападівка

6. В.Куськівці – Якимівці

7. Нападівка – Кутиска

8. Лопушно – В.Куськівці

9. Якимівці – Ланівці

10. В.Куськівці – Ланівці

11. Кутиска – Якимівці

12. Лопушно – Нападівка

13. Ланівці – Кутиска

14. Якимівці – Лопушно

15. Нападівка – В.Куськівці

 

 

КАЛЕНДАР ІГОР ПІВФІНАЛЬНОГО ГРУПОВОГО ЕТАПУ

     23 лютого 2013 року, субота, група «Е», 09:00 – 11:30: А1,В2,С1,Д2

1. 1 - 4

2. 2 - 3

3. 1 – 2

4. 4 – 3

5. 3 – 1

6. 2 – 4

 

23 лютого 2013 року, субота, група «F»: 11:30 – 14:00:А2,В1,С2,Д1

1. 1 - 4

2. 2 - 3

3. 1 – 2

4. 4 – 3

5. 3 – 1

6. 2 - 4

 

Фінальний етап змагань, неділя, 14:30-16:00

Півфінали: Е1 - F2

                      Е2 - F

За 3 місце:

Фінал:

Переглядів: 306 | Додав: zhirak | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Наступний матч
До матчу залишилось
 
Попередній матч
Вхід
:
Пароль:
Реклама
Сайти
Лановецької Федерації Футболу
ФК "КОЛОС" с.Вербовець
ФК "ПЕРЕДМІРКА" с.Передмірка www.fcperedmirka.at.ua
ФК "СТАНДАРТ" с.Вишгородок www.fcstandart.a5.ru
ФК "ГОРИНЬ" с.Нападівка www.napadivkafc.ucoz.ru
ФК "ГОРИНЬ" с.Юськівці
ФК "НИВА" с. Борщівка www.fkhollywood.ucoz.ru
ФК "ПРАВДА" с.Бодаки
vk.com/club_bodaku
КНОПКА
ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ ЖИРАК Р
Гості

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Лічильник