Generated by Pure CSS Menu.com : Free CSS Drop Down Menu Generator
Вітаю Вас Гість | RSS

















               П`ятниця
             18.08.2017
                 04:19
Головна » 2013 » Листопад » 9 » ЧЕМПІОНАТ З МІНІ-ФУТБОЛУ
10:15
ЧЕМПІОНАТ З МІНІ-ФУТБОЛУ

  У неділю, 3 листопада 2013 року на майданчику із штучним 

покриттям (стадіон "Колос" м. Лановець) відбувся 

фінальний етап традиційного турніру з міні-футболу за сприяння

 голови Тернопільської обласної ради Василя Хомінця (ВО "Свобода")


Групи сформовані, згідно підсумків виступу команд в попередньому турнірі з міні-футболу, по схемі  зайнятих місць 1,3,5,7,9 та 2,4,6,8,10.

10 листопада 2013., неділя, 2 тайми по 10 хвилин






                  півфінали: 10:00 ІІ група (А1-В2)  Буглів - Грибова 6-2

                                                         (А2-В1)  Москалівка - Юськівці 1-1, пен. 5-4


                                               І група (А1-В2) Білозірка - Лорпушно 2-0

                                                            (А2-В1)і Краснолука - Цукровик 2-1


                    матчі за 3 місце 11:30 ІІ група Грибова - Юськівці 1-2  

                                                      І група Лопушно - Цукровик 0-5


                                             фінали: ІІ група Буглів - Москалівка 5-1

                                                         І група Білозірка - Краснолука 5-1

Кращий гравець І група Сергій Чабай (Краснолука)

                          ІІ група Богдан Ратушко (Юськівці)

Найрезультативніший гравець І група Дмитро Максимчук (Білозірка) - 10 м'ячів

                                              ІІ група Олег Критюк (Буглів) - 9 м'ячів

                              Попередній груповий етап

2 листопада 2013 р., субота, команди 1-ї групи: «А», 2 тайми по 7 хв.

1. 10:00, Краснолука – Молотків 3-0

2.            Вишгородок – Печірна 0-2

3.            Білозірка – Краснолука 1-0

4.            Молотків – Вишгородок 1-3

5.            Вишгородок – Білозірка 0-2

6.            Печірна – Молотків 4-0

7.            Краснолука – Вишгородок 3-3

8.            Білозірка – Печірна 7-1

9.            Молотків – Білозірка 0-6

10.          Печірна – Краснолука 0-2      

Команди 1 групи: «А» 1 2 3 4 5 В  Н  П   РМ   О   М

1. «Ентузіаст», Білозірка           4  0  0  16-1  12  І

2. ФК «Краснолука»                 2  1  1  8-4     7   ІІ

3. «Стандарт», Вишгородок      1  1  2  6-8     4   ІУ

4. «Дніпро», Печірна                2  0  2  7-9     6   ІІІ

5. «Іскра», Молотків                0  0  0  1-16   0    У



2 листопада 2013 р., субота, команди 1-ї групи: «В», 2 тайми по 7 хв

1. 13:00 «Цукровик» - Лопушно 0-0

2.           «Обрій» - Нападівка 2-2

3.           «Цукровик» - «Обрій» 5-0

4.           Лопушно – Нападівка 2-0

5.           Нападівка – «Цукровик» 1-0

6.           «Обрій» - Лопушно 1-0

Команди 1 групи: «В» 1 2 3 4 В Н П РМ О М

1. «Цукровик», Ланівці                1  1  1  5-1  4  І

2. «Обрій», Ланівці                      1  1  1  3-7  4  ІУ

3. «Корона-Горинь», Нападівка   1  1  1  3-4  4  ІІІ

4. ФК «Лопушно»                        1  1  1  2-1  4  ІІ


Групи сформовані, згідно підсумків виступу команд в попередньому турнірі з міні-футболу, по схемі  зайнятих місць 1,3,5,7,9 та 2,4,6,8,10.

Попередній груповий етап

3 листопада 2013 р., неділя, команди 2-ї групи: «А», 2 тайми по 7 хв.

1. 10:00 Передмірка – Буглів 0-3

2.           Борщівка – Москалівка 1-3

3.           Бодаки – Передмірка 2-3

4.           Буглів – Борщівка 3-0

5.           Борщівка – Бодаки 2-0

6.           Москалівка – Буглів 0-2

7.           Передмірка – Борщівка 1-1

8.           Бодаки – Москалівка 1-4

9.           Буглів – Бодаки 3-2

10.          Москалівка - Передмірка 1-0


Команди 2 групи: «А» 1 2 3 4 5 В  Н  П  РМ  О   М

1. «Правда», Бодаки                0  0  4  5-12  0  У

2. ФК «Передмірка»                  1  1  2  4-7   4  ІІІ

3. «Нива», Борщівка                 1  1  2  4-7   4  ІУ

4. «Збруч», Москалівка             3  0  1  8-4   9  ІІ  

5. «Колос», Буглів                    4  0  0  11-2 12  І


3 листопада 2011 р., субота, команди 2-ї групи: «В», 2 тайми по 7 хв.

1. 13:00 В.Куськівці – Якимівці 1-3

2.           Вікнини – Юськівці 0-5 

3.           Грибова – В.Куськівці 2-1

4.           Якимівці – Вікнини 0-1

5.           Вікнини – Грибова 1-0

6.           Юськівці – Якимівці 1-2

7.           В.Куськівці - Вікнини 2-0

8.           Грибова – Юськівці 1-4

9.           Якимівці – Грибова 0-3

10.        Юськівці – В.Куськівці 1-2


Команди 2 групи: «В» 1 2 3 4 5 В  Н П   РМ  О М

1. «Жирак», Грибова                2  0  2  6-6  6  ІІ 

2. «Старт», В.Куськівці            2  0  2  6-6  6  ІІІ

3. ФК «Вікнини»                      2  0  2  2-7   6   У

4. «Горинь», Юськівці             2  0  2  11-2  6  І  

5. «Влад», Якимівці                 2  0  2   5-6  6  ІУ

Переглядів: 289 | Додав: zhirak | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Наступний матч
До матчу залишилось
 
Попередній матч
Вхід
:
Пароль:
Реклама
Сайти
Лановецької Федерації Футболу
ФК "КОЛОС" с.Вербовець
ФК "ПЕРЕДМІРКА" с.Передмірка www.fcperedmirka.at.ua
ФК "СТАНДАРТ" с.Вишгородок www.fcstandart.a5.ru
ФК "ГОРИНЬ" с.Нападівка www.napadivkafc.ucoz.ru
ФК "ГОРИНЬ" с.Юськівці
ФК "НИВА" с. Борщівка www.fkhollywood.ucoz.ru
ФК "ПРАВДА" с.Бодаки
vk.com/club_bodaku
КНОПКА
ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ ЖИРАК Р
Гості

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Лічильник