Generated by Pure CSS Menu.com : Free CSS Drop Down Menu Generator
Вітаю Вас Гість | RSS

















               Четвер
             27.04.2017
                 21:33
Головна » 2013 » Листопад » 2 » 2-3 листопада відбудеться традиційний турнір з міні-футболу
09:39
2-3 листопада відбудеться традиційний турнір з міні-футболу

 У суботу, 2 листопада ( І група), неділю, 3 листопада 

( ІІ група) та неділю, 10 листопада (фінал) 2013 р. на 

майданчику із штучним покриттям (стадіон "Колос" 

м. Лановець) відбудеться традиційний турнір з 

міні-футболу (спільно з ВО "Свобода") по заявках команд 

великого поля станом на ІІ коло чемпіонату району-2013 року.

  Команди, які будуть мати заборгованість перед ЛРФФ, допущені не будуть

З собою взяти, на всякий випадок, ПАСПОРТ ФУТБОЛІСТА і ксерокопію ЗАЯВОЧНОГО АРКУША


Групи сформовані, згідно підсумків виступу команд в попередньому турнірі з міні-футболу, по схемі  зайнятих місць 1,3,5,7,9 та 2,4,6,8,10.

                              Попередній груповий етап

2 листопада 2013 р., субота, команди 1-ї групи: «А», 2 тайми по 7 хв.

1. 10:00, Краснолука – Молотків

2.            Вишгородок – Печірна

3.            Білозірка – Краснолука

4.            Молотків – Вишгородок

5.            Вишгородок – Білозірка

6.            Печірна – Молотків

7.            Краснолука – Вишгородок

8.            Білозірка – Печірна

9.            Молотків – Білозірка

10.   Печірна – Краснолука      

Команди 1 групи: «А» 1 2 3 4 5 В Н П РМ О М

1. «Ентузіаст», Білозірка 

2. ФК «Краснолука»

3. «Стандарт», Вишгородок 

4. «Дніпро», Печірна

5. «Іскра», Молотків



2 листопада 2013 р., субота, команди 1-ї групи: «В», 2 тайми по 7 хв

1. 13:00 «Цукровик» - Лопушно

2.           «Обрій» - Нападівка

3.           «Цукровик» - «Обрій»

4.           Лопушно – Нападівка

5.           Нападівка – «Цукровик»

6.           «Обрій» - Лопушно    

Команди 1 групи: «В» 1 2 3 4 В Н П РМ О М

1. «Цукровик», Ланівці

2. «Обрій», Ланівці

3. «Корона-Горинь», Нападівка

4. ФК «Лопушно»


Групи сформовані, згідно підсумків виступу команд в попередньому турнірі з міні-футболу, по схемі  зайнятих місць 1,3,5,7,9 та 2,4,6,8,10.

Попередній груповий етап

3 листопада 2013 р., неділя, команди 2-ї групи: «А», 2 тайми по 7 хв.

1. 10:00 Передмірка – Буглів

2.           Борщівка – Москалівка

3.           Бодаки – Передмірка

4.           Буглів – Борщівка

5.           Борщівка – Бодаки

6.           Москалівка – Буглів

7.           Передмірка – Борщівка

8.           Бодаки – Москалівка

9.           Буглів – Бодаки

10.  Москалівка - Передмірка


Команди 2 групи: «А» 1 2 3 4 5 В Н П РМ О М

1. «Правда», Бодаки

2. ФК «Передмірка»

3. «Нива», Борщівка 

4. «Збруч», Москалівка

5. «Колос», Буглів


3 листопада 2011 р., субота, команди 2-ї групи: «В», 2 тайми по 7 хв.

1. 13:00 В.Куськівці – Якимівці

2.           Вікнини – Юськівці

3.           Грибова – В.Куськівці

4.           Якимівці – Вікнини

5.           Вікнини – Грибова

6.           Юськівці – Якимівці

7.           В.Куськівці - Вікнини

8.           Грибова – Юськівці

9.           Якимівці – Грибова

10.  Юськівці – В.Куськівці


Команди 2 групи: «В» 1 2 3 4 5 В Н П РМ О М

1. «Жирак», Грибова

2. «Старт», В.Куськівці

3. ФК «Вікнини»

4. «Горинь», Юськівці

5. «Влад», Якимівці

                 

                                 Фінальний етап


10 листопада 2013., неділя, 2 тайми по 10 хвилин


                  півфінали: 10:00 ІІ група (А1-В2) 

                                                             (А2-В1) 


                                               І група (А1-В2) 

                                                            (А2-В1) 


                    матчі за 3 місце 11:30 ІІ група 

                                                           І група


                                             фінали: ІІ група

                                                            І група

Витяг з регламенту змагань

V. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

1. Команди-переможці у груповому етапі турніру визначаються за найбільшою кількістю набраних очок в усіх матчах: перемога - 3 очки,  нічия -1  очко, поразка - 0 очок.

2. За однакової кількості очок у двох чи більше команд надається перевага:

- за результатами особистих зустрічей (найкращою різницею мячів, найбільшою кількістю

   забитих мячів, найменшою к-стю дисциплінарних стягнень(див. п.7))

3. За найбільшою кількістю перемог в усіх матчах;

4. За найкращою різницею м’ячів в усіх матчах;

5. За найбільшою кількістю забитих мячів в усіх матчах.

6. По найменшій кількості дисциплінарних стягнень (вилучення - 3 штрафних очок, попередження – 1)

7. У випадку неявки команди на гру – зараховується технічна поразка (0:0). При п.2-враховується

    аналогічний результат, з яким команда виграла-програла команді-суперниці.

Переглядів: 334 | Додав: zhirak | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Наступний матч
До матчу залишилось
 
Попередній матч
Вхід
:
Пароль:
Реклама
Сайти
Лановецької Федерації Футболу
ФК "КОЛОС" с.Вербовець
ФК "ПЕРЕДМІРКА" с.Передмірка www.fcperedmirka.at.ua
ФК "СТАНДАРТ" с.Вишгородок www.fcstandart.a5.ru
ФК "ГОРИНЬ" с.Нападівка www.napadivkafc.ucoz.ru
ФК "ГОРИНЬ" с.Юськівці
ФК "НИВА" с. Борщівка www.fkhollywood.ucoz.ru
ФК "ПРАВДА" с.Бодаки
vk.com/club_bodaku
КНОПКА
ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ ЖИРАК Р
Гості

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Лічильник